בראון מצלמות אבטחה

security-bg-slider

חייגו אלינו:
שירות מיידי 050-8200525

2490 ש"ח

לא כולל מע"מ

התקנות בכל חלקי הארץ

מערכת מושלמת לבית או לעסק

הכוללת עברית מלאה, כניסות מוזהבות, צפייה מרחוק, הקלטות חודש ימים, זיהוי תנועה מובנה.

כולל 4 מצלמות Sony Effio מקוריות, ראיית לילה עד 30 מטר, מוגנות מים.

כולל התקנה מלאה, הפעלה והדרכה ללקוח.

איך לבחור מצלמות אבטחה לעסק?

 איך לבחור מצלמות אבטחה לעסקמצלמות אבטחה כיום הנן קיימות במגוון רחב מאד של צורות ובעלות אפשרויות רבות אף יותר. ישנן עשרות חברות מצלמה מוכרות כיום בשוק אשר כל אחת מייצרת מצלמות אבטחה מגוונות אשר מתחדשות באופן תדיר, הדבר גורר כי כיום ניתן למצוא בקלות מצלמות אבטחה לבית ולעסק אשר יספקו את צורכיהם של כל המבקש בהעלאת רמת האבטחה של עסקו או ביתו, אך בנוסף, הגיוון הרב עלול להקשות על הבחירה וזאת מכיוון שיש לנו מבחר כה רב של מצלמות אבטחה. כאן אנו רוצים לעזור לכם באמצעות מתן כמה טיפים ואבני דרך עיקריות בכל הנוגע לבחירת מצלמות אבטחה לעסק שלכם, בואו נתחיל.

סוגי מצלמות האבטחה
כפי שדאגנו לציין – קיים מגוון רב מאוד של מצלמות אבטחה בעלות אופציות רבות. מומלץ מאוד להכיר באופן שטחי את סוגי המצלמות העיקריים בשוק בכדי להיות בעלי היכולת לבחור את המצלמה היעילה ביותר לכם. הנה כמה מסוגי המצלמות היותר מוכרות בשוק ומעט על תכונותיהן:

מצלמת צינור – מצלמת האבטחה הנחשבת כמצלמה הסטנדרטית כיום. מצלמות אלו מגיעות במגוון איכויות ואפשרויות אך חשוב לזכור כי רובן אינן עמידות למים ומתאימות להתקנה בתוך חדרים או תחת גגונים.

מצלמת כיפה – מצלמות מעולות אשר מתחברות למשטח אופקי (תקרה או קיר אנכי). מצלמות כיפה מתאימות מאוד לפיקוח מכיוון שקשה לזהותן באופן מיידי ובנוסף, בחלק רב מן מצלמות הכיפה לא ניתן לראות היכן העדשה ממוקמת.

מצלמת אינפרה-אדום – מצלמות אשר יכולות לבוא במגוון צורות (כיפה, צינור…) ומתאימות בעיקר לצילום ובקרה בתנאים חשוכים ונטולי אור.

אלו שלושת המצלמות העיקריות הקיימות בשוק, מומלץ לבצע מחקר מעמיק מעט יותר בכל הנוגע לסוגי המצלמות הרבות הקיימות בנוסף לאלו, אך מצלמות אלו יכולות לספק באופן מצוין את צרכי הבקרה והאבטחה לעסק.

איך לבחור מצלמות אבטחה לעסק (2)מבנה העסק

מי כמוכם יודע כיצד בית העסק שלכם נראה, זהו פרט לא שולי כלל בכל הנוגע להתקנת מנגנוני אבטחה כך שיהיו יעילים ככל הניתן. דעו היכן ברצונכם למקם מצלמות אבטחה לדוגמא: היכן הקופה ממוקמת, היכן נמצאים מוצרים יקרים או מידע חסוי, היכן ישנם אזורים אשר קשה לפקח עליהם באופן שוטף… כל אלו יעזרו לכם למקם את המצלמות באופן יעיל ביותר.

התקציב

כמובן שתמיד המצב גורר אותנו להתבונן על הדברים מבחינה כלכלית. דעו מהו התקציב שלכם ואילו מצלמות תוכלו להרשות כך שההשקעה הכספית שלכם אל מול התועלת והנצילות של המצלמות תהיה מרבית.

התייעצו עם אנשי מקצוע

קיימים אנשי מקצוע רבים המתמחים בהתקנת מצלמות אבטחה, רבים ישמחו ליעץ לכם בכל הנוגע למצלמות ואף להציע שירותי התקנה מצוינים בכל הנוגע למצלמות אבטחה ואביזרי אבטחה שונים. ידע ושליטה בכל הנאמר קודם לכן רק יעזרו לכם לתקשר באופן יעיל עם אנשי מקצוע אלו ויניבו פירות אשר יוכלו בקלות להעלות את רמת האבטחה של העסק שלכם.

Comments are closed.