בראון מצלמות אבטחה

security-bg-slider new
חייגו אלינו:
שירות מיידי 0723940616

2490 ש"ח

לא כולל מע"מ
התקנות בכל חלקי הארץ
מערכת מושלמת לבית או לעסק
הכוללת עברית מלאה, כניסות מוזהבות, צפייה מרחוק, הקלטות חודש ימים, זיהוי תנועה מובנה.

כולל 4 מצלמות Sony Effio מקוריות, ראיית לילה עד 30 מטר, מוגנות מים.

כולל התקנה מלאה, הפעלה והדרכה ללקוח.

המצלמות ששינו את מערך הביטחון בישראל

גל הטרור שהחל באוקטובר האחרון ועדין נמשך חשף את יעילותן של מצלמות האבטחה בעסקים, והוכיח את נחיצותן גם להגנה על העובדים במשרד אך בעיקר למניעת חדירת מחבלים אל מתחם העסקים. אז איזו מצלמת אבטחה מומלץ לרכוש? תשובות בכתבה שלפניכם.

מצלמת גלויה יעילה ביצירת הרתעה

נוכחותן של מצלמות אבטחה לעסק מסייעת ביצירת הרתעה לא רק כנגד פורצים, אלא כעת, נוכח המציאות הפרובלמטית בישראל – גם הרתעה כנגד טרוריסטים. החשש להיתפס בעיני המצלמה ולהנציח את הקלסתרון האישי בזיכרון הלאומי, יעדיפו גורמים עוינים שלא להתקרב לעסק שבכניסה לו מוצבת מצלמת אבטחה.

לכן המלצתנו היא לרכוש מצלמת מסוג "צינור" שהיא מצלמה בצורת גליל גדול (ומכאן שמה), המסוגלת לספק תמונה איכותית בטווח רחב יחסית. מצלמות אלה זולות ולרוב דורשות התקנה פשוטה וקצרה, כך שניתן לזכות בהגנה כבר מספר שעות לאחר רכישת המצלמה. יתרון גדול לכל עסק.

מצלמה המסוגלת לעקוב אחר תנועה

מצלמה המסוגלת לצלם למרחקים תצליח לקלוט בעדשתה טווח רחב, אך אם הנוכחים יצאו מהפריים (טווח הצילום) אז שתועלתה תפחת באופן משמעותי. לכן, מומלץ לבחור במצלמה המספקת תמונה לרוחב ולעומק.

מצלמות אלה עוקבות למעשה אחר האובייקט המצולם ומסוגלות לבצע זום אין וזום אאוט בכדי להעניק תמונה באיכות טובה. זהו המודל המתקדם ביותר של מצלמות האבטחה והמומלץ לעסקים השוכנים באזורי סכנה, או כאלה המחזיקים במשרדיהם ציוד יקר ערך הזקוק לשמירה צמודה.

מצלמות המסוגלות לעקוב אחר תנועה יקרות בהשוואה למצלמות המקובעות, אך ההשקעה משתלמת כוון שמעקב אחר תנועה למעשה פותר את בעל העסק מהצורך להציב שומר בכניסה, ויכולת לקבל את השליטה על הנעשה באזור גם מרחוק, מהמשרד או מהבית.

אם ניתנת לכם האפשרות לבחור במצלמה מסוג זה, בדקו שהיא מצוידת גם בנורת אינפרא אדומה המסוגלת לספק תמונה איכותית גם בלילה, ובתנאי ראות קשים כמו בגשם שוטף או סופת אבק.

מצלמה המספקת צילום צבעוני

מצלמות נוספות המומלצות למשרד הן אלה המספקות צילום צבעוני. אם תרצו לבנות פרופיל של פורץ או מפגע, הרי שתמונה צבעונית תאפשר לכם להגיע לרמת דיוק מקסימלית. בסוג צילום זה ניתן להבחין בסוג העור, בתווי פנים, בצבע הבגדים שלבש הפורץ או המפגע ועוד פרטים החיוניים לזיהוי.

Comments are closed.