בראון מצלמות אבטחה

security-bg-slider new
חייגו אלינו:
שירות מיידי 0723940616

2490 ש"ח

לא כולל מע"מ
התקנות בכל חלקי הארץ
מערכת מושלמת לבית או לעסק
הכוללת עברית מלאה, כניסות מוזהבות, צפייה מרחוק, הקלטות חודש ימים, זיהוי תנועה מובנה.

כולל 4 מצלמות Sony Effio מקוריות, ראיית לילה עד 30 מטר, מוגנות מים.

כולל התקנה מלאה, הפעלה והדרכה ללקוח.

מיגון הבית והעסק

מיגון הבית והעסק מכל זווית אפשרית

כל אדם שואף בראש ובראשונה להבטיח את בטחונו שלו ואת ביטחונם של בני משפחתו ושל בני ביתו. כל אדם רוצה לראות את ילדיו גדלים ובריאים ואת רכושו מוגן. על מנת להבטיח את שלומם של היקרים לכם, על מנת לשמור על הבית או על העסק, ניתן לעשות שימוש במגוון רחב של אמצעים. כדי לבצע מיגון יעיל של הבית ושל העסק מכל זווית אפשרית, יש לשלב בין מצלמות אבטחה, פתרונות התרעה כגון מערכת אזעקה וכן ציוד כיבוי וגילוי אש.

מיגון באמצעות מצלמות

אולי קשה להאמין, אבל עד לפני שנים לא רבות היו המצלמות אביזר יקר למדי. כיום, חידושי הטכנולוגיה הפכו את המצלמה לזמינה בכל מכשיר סלולרי, לרוב באיכות סבירה עד מעולה. גם הקטגוריה של מצלמות מיגון ואבטחה עברה שיפור של ממש. ישנן מצלמות טובות שמתאימות לכל כיס, יש מצלמות אותן ניתן לחבר לרשת האינטרנט כך שניתן לקבל נקודת מבט בכל שעה וללא קושי, גם באמצעות מגוון מכשירים ניידים.

במידה רבה, מצלמות האבטחה מהוות את אחד מגורמי ההרתעה המובילים. קיומה של מצלמה יכול למנוע מקרי פריצה רבים וכן גניבות מעסקים. חשוב לא פחות – באמצעות מצלמות, גלויות או סמויות, ניתן להביט בילדים הישנים, ניתן לבדוק שעוזרת הבית איננה מחטטת במגירת התכשיטים או שהמטפלת של הסבא או של הסבתא אינם נוהגים בהם בצורה בלתי ראויה.

קיים מגוון רחב של מצלמות שיכולות לשמש למיגון הבית או העסק:

  • ישנן מצלמות בסגנון צינור ויש מצלמות בסגנון כיפה.
  • ישנן מצלמות לטווח קצר (מטרים ספורים) ויש כאלו בעלות טווח תצפית וצילום של עשרים מטרים ויותר.
  • יש מצלמות להתקנה פנימית ויש להתקנה חיצונית.
  • יש דגמים ממוגנים, יש בעלי רזולוציה משופרת, יש דגמים גלויים ויש נסתרים, יש דגמים בשחור לבן וכן בצבע.

מערכת אזעקה קולית

לצד מצלמות אבטחה ביתיות או עסקיות, ניתן לשלב פתרונות של אזעקה באמצעות סירנה. מערכות אזעקה קוליות יכולות להיות מבוססות על גלאי נפח או על גלאי תנועה. יש מערכות שפועלות ברגע שנפתחת דלת או כשנפתח חלון.

מיגון משריפה

רובד נוסף של אבטחה ושל מיגון מיועד למקרי שריפה או התפוצצות. רכישת ציוד כיבוי אש תוכל לספק מענה עוד לפני שהאש יוצרת נזק רב, וזוהי הדרך שיכולה במקרים רבים אף להציל חיים. לצד ציוד כיבוי כגון מטפי אבקה ניידים, זרנוקים או ספרינקלרים, כדאי להשקיע גם במערכת לגילוי עשן. גלאים אלה יצפצפו כאשר הגלאי מזהה עשן ויש גם גלאים שמאתרים חום.

Comments are closed.