בראון מצלמות אבטחה

security-bg-slider new
חייגו אלינו:
שירות מיידי 0723940616

2490 ש"ח

לא כולל מע"מ
התקנות בכל חלקי הארץ
מערכת מושלמת לבית או לעסק
הכוללת עברית מלאה, כניסות מוזהבות, צפייה מרחוק, הקלטות חודש ימים, זיהוי תנועה מובנה.

כולל 4 מצלמות Sony Effio מקוריות, ראיית לילה עד 30 מטר, מוגנות מים.

כולל התקנה מלאה, הפעלה והדרכה ללקוח.

מצלמות אבטחה באשקלון

מצלמות אבטחה באשקלון – למה צריך מצלמות אבטחה?

מצלמות אבטחה פותרות בעיות שונות בחיינו. לדוגמא, מצלמות אבטחה לבית באשקלון, משמשות כאמצעי אבטחה יעיל במיוחד למגוון המקומות בבית, זאת בעקבות מגוון סוגי המצלמות הקיימות; ניתן לבצע התקנת מצלמות אבטחה אשר כוללות חיישן תנועה הגורם להפעלת הצילום רק כאשר הוא מזהה תנועה. בנוסף על מצלמות אבטחה לבית, קיימות גם מצלמות אבטחה לעסק. מצלמות אבטחה אלו משמשות עסקים רבים לאבטחת המקום באופן חסוי (התקנת מצלמות דמה) או באופן גלוי; בנוסף, ניתן גם להתקין מצלמות אבטחה למען פיקוח על אזור מסוים ולהרתיע אנשים לא מורשים לגשת לאזורים אלו.

התקנת מצלמות אבטחה באשקלון – הפתרון הוא מצלמות אבטחה

נניח לרגע כי אכן קרה ונגרם נזק כלשהו או שנגנב מכם רכוש, ברגע זה מצלמות אבטחה באשקלון ובאזורים שונים בארץ, מוכיחות את עצמן כמועילות במיוחד. במידה ויש בידכם תיעוד המצולם ממצלמת אבטחה, הדבר יכול לשמש כראיה חזקה בכל הנוגע להבאת השודד לצדק, ובכך להגביר את הסיכוי שלכם להחזרת הרכוש. בכל הנוגע למצלמות אבטחה לעסק ניתן להביא כדוגמא נהדרת את עסקי המרכוליות בארץ. מרכוליות רבות משתמשות במצלמות אבטחה כאמצעי הרתעה. הסיפור של מצלמות האבטחה לא נגמר כאן, מצלמות אבטחה בעיר אשקלון, ובעוד מקומות בכלל הארץ, משתמשות במצלמות אבטחה בכדי להוריד את כמות הפשיעה באזורים מסוימים, ואכן סטטיסטיקות רבות הראו כי מצלמות האבטחה אכן מורידות בצורה משמעותית את כמויות האירועים אשר דורשים התערבות משטרתית באותם האזורים.

מצלמות אבטחה לבית באשקלון – עסק מומחה למצלמות אבטחה

קיימים עסקים שונים בארץ אשר מתמחים במצלמות אבטחה. אנו הוא עסק כזה בדיוק. מבין מגוון השירותים שעסק המתמחה במצלמות אבטחה מציע: התקנת מצלמות אבטחה בכלל הארץ, תיקון וטיפול במצלמות אבטחה ואף כל הנוגע לייעוץ והכוונת הלקוח לרכישת והתקנת מצלמת האבטחה המתאימה לו, זאת בהתחשבות באזור בו הלקוח יהיה מעוניין להתקין את מצלמת האבטחה, הצורך הספציפי שלו במצלמת האבטחה וגם התאמה והמלצה לפי דגמים ומחירים.

מצלמות אבטחה לעסק באשקלון – התקנת מצלמות אבטחה

בכל הנוגע להתקנת מצלמות אבטחה לעסק או לבית, אנו רוצים להמליץ לכם לדבר עם איש מקצוע. מצלמות אבטחה הנן בעצם מכשור עדין למדי, כלומר ניתן בקלות לבצע משהו לא נכון בתהליך ההתקנה ובכך לאבד את היעילות של מצלמת האבטחה, ואף להשביתה. התקנה לא נאותה של מצלמת אבטחה עלול לא להתחשב ביכולות הקיימות לדגם המסוים של המצלמה, לדוגמא – איבוד פוקוס במצלמה עקב נקודת התקנה לא טובה. מצלמות מובנות חיישן, כגון – מצלמת אינפרה אדום, יכולות לאבד את מרבית היתרון שלהן במידה והחיישן נפגם או אינו מכויל כראוי. אנו נשמח לייעץ ולהכווין אתכם בכל הנוגע לרכישת מצלמת האבטחה ולעזור לכם להנות ממרב יתרונותיה של מצלמת האבטחה.

מצלמות אבטחה באנר