בראון מצלמות אבטחה

security-bg-slider new
חייגו אלינו:
שירות מיידי 0723940616

2490 ש"ח

לא כולל מע"מ
התקנות בכל חלקי הארץ
מערכת מושלמת לבית או לעסק
הכוללת עברית מלאה, כניסות מוזהבות, צפייה מרחוק, הקלטות חודש ימים, זיהוי תנועה מובנה.

כולל 4 מצלמות Sony Effio מקוריות, ראיית לילה עד 30 מטר, מוגנות מים.

כולל התקנה מלאה, הפעלה והדרכה ללקוח.

מצלמות אבטחה בפתח תקווה

מצלמות אבטחה כיום הוא עולם ומלואו, ורק הבקיאים בו יכולים לדעת מה יכול להתאים לאזורים מסוימים בתנאים ספציפיים. במידה והנכם מעוניינים בביצוע התקנת מצלמות אבטחה בפתח תקווה, הגעתם למקום הנכון. כעת אנו ננסה להרחיב מעט את הידע שלכם במצלמות האבטחה הקיימות, כך שתוכלו לבצע את ההחלטה הנכונה ברגע האמת; נתחיל מפירוט על סוגי מצלמות אבטחה שונים ולאחר מכן נחלוק כמה עצות בנוגע לעולם מצלמות האבטחה באופן כללי.

מצלמות אבטחה בפתח תקווה – סוגי מצלמות האבטחה השונים

סוגי מצלמות אבטחה הקיימים בשוק הנם רבים מאד, רבים מכדי לדחוס את כולם במאמר קצר, אך כעת נציג כמה מהמצלמות הקיימות בכדי שתוכלו להתחיל לדבר את השפה, בואו נתחיל:

מצלמת כיפה ומצלמת צינור – אלו הם כינוים למצלמות אבטחה בצורותיהן הבסיסיות; למען הדיוק – אין אלו 'סוגים' של מצלמות אבטחה, אלא בעיקר אפיון חיצוני שלהן. מצלמות אבטחה מסוג כיפה נראות כמו סופגניה פחוסה – אינן בולטות לעין ויכולות לצלם טווח גדול מבלי שצופה מבחוץ ידע להיכן המצלמה מתבוננת. בנוסף אליהן קיימות מצלמות אבטחה מסוג צינור, זוהי הצורה המוכרת לנו, אשר כנראה מצטיירת בדמיונכם כאשר הנכם שומעים את הביטוי 'מצלמת אבטחה', מצלמה מוארכת וצינורית אשר ניתן לזהות בקלות לאיזה כיוון היא מתבוננת ברגע נתון.

מצלמות אבטחה מובנות חיישן – זהו דור שלם של מצלמות אבטחה בפתח תקווה בפרט ובעולם בכלל. הטמעת חיישנים במצלמות אבטחה לקחו את מצלמות האבטחה צעד קדימה ואפשרו למצלמות אבטחה כגון: מצלמות אבטחה מובנות חיישן תנועה, מצלמות אבטחה לצילום לילה, מצלמות אבטחה לצילום חום ועוד, להיות יעילות כפי שהן כיום.

מצלמות אבטחה נסתרות – מצלמות אבטחה נסתרות הנן מצלמות אבטחה אשר מתפקידן לא להיות מזוהות למתבונן, אלו הן מצלמות אשר מציבים בתכניות שעשועים, במחקרים רבים, אך גם באופן מנוגד רגשית – לצורך צילום מטפלים אשר יש חשד שמתעללים באופן כזה או אחר במטופליהם.

מצלמות אבטחה בפתח תקווה – כיצד לבחור את מצלמת האבטחה הנכונה?

ואכן, כעת לשאלה העיקרית, כיצד לבחור מצלמת אבטחה לבית בפתח תקווה? בין אם מדובר במצלמת אבטחה לבית או מצלמת אבטחה לעסק, הבחירה אף פעם אינה פשוטה עבור אדם אשר אינו בקיא בעולם מצלמות האבטחה. מתפקידן של מצלמות האבטחה הוא לשמש כאמצעי אשר מעלה את רמת האבטחה של המקום, הדבר מתבצע באמצעות צילום ותיעוד מקומות אסטרטגיים על ידי התקנת מצלמות אבטחה בפתח תקווה ובערים נוספות בארץ, אך בכל הנוגע לבחירה, התשובה אינה חד משמעית ולרוב תשתנה בין מקום למקום ובין מקרה למינהו, לשם המחשה – נניח והנכם מעוניינים לצלם אזור אשר תנאי הראות בו ירודים, לצורך זה אינכם תוכלו להסתפק במצלמת אבטחה בסיסית ותצטרכו מצלמת אבטחה בעלת חיישן לראיית לילה. בכל הנוגע להתקנת מצלמות אבטחה בפתח תקווה ובמקומות נוספים בארץ, אנו ממליצים להתיעץ עם איש מקצוע. אנו נשמח לעזור וליעץ בכל הנוגע להתקנת מצלמות אבטחה בפתח תקווה והכוונה בבחירה ותפעול מצלמת האבטחה, הנכם מוזמנים ליצור עמנו קשר כבר עכשיו.

מצלמות אבטחה באנר