בראון מצלמות אבטחה

security-bg-slider new
חייגו אלינו:
שירות מיידי 0723940616

2490 ש"ח

לא כולל מע"מ
התקנות בכל חלקי הארץ
מערכת מושלמת לבית או לעסק
הכוללת עברית מלאה, כניסות מוזהבות, צפייה מרחוק, הקלטות חודש ימים, זיהוי תנועה מובנה.

כולל 4 מצלמות Sony Effio מקוריות, ראיית לילה עד 30 מטר, מוגנות מים.

כולל התקנה מלאה, הפעלה והדרכה ללקוח.

מצלמות אבטחה כאמצעי חקירה ומעקב

כשאתם חושבים על חוקר פרטי מה התמונה הראשונה שעולה בדמיונכם? סביר להניח שאתם מדמיינים סיטואציה לילית וחשוכה שבה גבר נשוי מתגנב לביתה של המאהבת שלו מבלי שהוא מודע לכך שאחריו נמצא חוקר פרטי מצויד במצלמות נסתרות מיוחדות ובאמצעי מעקב מתוחכמים אחרים בכדי להשיג ראיות לחוסר נאמנותו של מושא החקירה. במקרים רבים הדמיון רחוק מהמציאות, אך לא במקרה זה. חוקרים פרטיים עוסקים בחקירות במישור האזרחי ועושים שימוש רב במצלמות לצורך המעקב והחקירה – הן מצלמות נסתרות אישיות והן מצלמות אבטחה שונות אשר קיימות בסביבה.

חוקר פרטי

חוקר פרטי הינו למעשה בעל מקצוע מורשה ומוסמך אשר תפקידו לנהל חקירות במישור האזרחי באמצעות כלים שונים העומדים לרשותו. למרות שמדובר במישור האזרחי, חוקר פרטי נדרש להוציא רישיון מטעם המדינה בכדי שיוכל לפעול בצורה חוקית. מידת המקצועיות של חוקר פרטי אינה נמדדת רק ביכולת להשיג מידע ולנהל מעקבים, היא קשורה גם להבנתו את החוק לעיקריו וסעיפיו השונים ולשליטה בעולם האתיקה המשפטי. הרי בסופו של דבר, תצפית אחרי אדם בוגדני חשובה בפני עצמה, אך החלק המרכזי בחקירה הינו לרוב השגת הראיות, בדגש על ראיות מתועדות ומצולמות, שיוכיחו בבית המשפט כי התקיימה התנהלות בעייתית – ראיות אשר הושגו בצורה שאינה קבילה לפי בית המשפט כאילו לא התקיימו מעולם. לכן, במידה ומחליטים לפנות למשרד חקירות ולשכור שירותיו של חוקר פרטי מקצועי, יש לוודא מראש כי מדובר במשרד מורשה ומנוסה בניהול חקירות מהסוג אותו אנו צריכים.

בגידות נסתרות

אמון הינו הבסיס עליו נבנות מערכות היחסים השונות שלנו עם בני אדם אחרים. ככל שהקשר אינטימי וקרוב יותר, כך גם מידת האמון אשר שוררת בין הצדדים צריכה להיות עמוקה בהתאם. סוגיה זו תקפה במיוחד ואף במידה הרבה ביותר כאשר מדובר באמון בין בני זוג נשואים.

נישואין קושרים בין חיינו וגורלנו לבין אלו של אדם 'זר' אשר מגיע מחוץ למשפחתנו. המחויבות הזוגית דורשת את קיומו של אמון במישור הזוגי ברמה החזקה ביותר. לכן, במידה ואף מתעורר חשד בנוגע להתנהגות בוגדנית של אחד מבני הזוג, עולים חרדות ומתחים אשר מביאים לכך שקשר הנישואין כבר לא יכול לתפקד במתכונת נורמאלית.

מעקבים מצולמים

חוקרים פרטים מסייעים בידם של בני זוג אשר מעוניינים לגלות אם בני זוגם בוגדים בהם ובמידה והם מעוניינים גם להשיג ראיות חותכות לכך שהתנהגות זו מתקיימת.

חלקן הארי של ראיות במקרים של בגידות מושגות באמצעות מעקבים מתוחכמים ומצולמים בעזרת מצלמות נסתרות ומצלמות אבטחה שונות – מעקבים מורכבים אלו מנוהלים באמצעות חוקרים פרטיים אשר מתמחים בנושא, מכירים את הפסיכולוגיה של בני זוג בוגדים ויכולים להפעיל את המעקב כך שיושג עושר של מידע מבלי סיכון שיתגלו בידי מושא החקירה.

Comments are closed.